BÖLGE BAYİSİ
 
 
 
 
 
 
 
Gaziantep'te Laminat parke, Lamine parke, Pvc, Halı, Halıfleks, Karo halı gibi zemin üzerine uygulanacak tüm ürün çeşitleri ile hizmet verekte olan Gaziantep efe zemin olarak her geçen gün sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için ürün yelpazemizi artırmaktayız.
 
Gaziantep efe zemin olarak en kaliteli ürünleri en ucuz fiyata müşteriye ulaştırmak asıl hedefimizdir.
 
Gaziantep efe zemin toptan ve perakende olarak şatışın yanısıra kiralık parke,defolu parke ve B kalite  ürünlerinde en ucuz parke sloganı ile sektörde yer almaktadır.
 
Gaziantep efe zemin Laminat parkede florpan, Çamsan, Serfloor, Egger, Beryy flor, Krono floor, KronoSwiss, Vario, Sunfloor, Quick-step,target gibi dünyaca tanınmış ve kalitesini ispat etmiş ürünleri müşterilerine sunmaktadır.  
 
Efe zemin müşterileri bu kaliteli ürünlerin A kalite ve B kalite seçenekleri ile ürünlere  en uygun fiyata sahip olabilmektedir.
 
Gaziantep efe zemin ayrıca Pvc rulo ve suya %100 dayanıklı laminat parke  olan Aquaflorr ürünlerde hizmet vermektedir.
 
  
 
 

   

 

İnanılmaz fiyat inanılmaz kampanya laminat parke herşey dahil 27,00

 

 

                                                                            

 

Gaziantep efe zemin ve Cami Halıları olarak, en son teknolojiyi kullanarak hazırladığımız cami halıları ile müşterilerimizin taleplerini en kısa süre içerisinde karşılamayı benimseyip kalitemizden ve görsel çeşitliliğimizden ödün vermeden cami halısı üretimlerimize her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

Cami halılarında alışılmışların dışına çıkıp mavi, kırmızı, gülkurusu gibi renkleri yün cami halısı, akrilik cami halısı ve mega akrilik cami halısı çeşitlerinde kullanarak camilerimizi daha da güzelleştirmekten ve siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktan büyük onur duymaktayız.

 

 

 

 

 

Merkezi gaziantep'te olan firmamızın cami halısı konusundaki fiyat avantajlarından faydalanmanız için bizlele irtibata geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir konu çok önemlidirki üretim yapılan bölge her zaman fiyat konusunda daha caziptir.cami halısı,yurt halısı ve diğer halı çeşitleinde firmamız üretim merkezinde olması sebebiyle en uygun fiyat garantisindedir.