Gaziantep'te her türlü halı ürünleriyle hizmet verekte olan okyasus halı olarak her geçen gün sizlere  daha iyi hizmet verebilmek için ürün yelpazemizi artırmaktayız.
 
Okyanus halı olarak en kaliteli ürünleri en ucuz fiyata müşteriye ulaştırmak asıl hedefimizdir.
 
okyanus halı toptan ve perakende olarak şatışın yanısıra 
 
Okyanus halı, gibi dünyaca tanınmış ve kalitesini ispat etmiş ürünleri müşterilerine sunmaktadır.  
 
okyanus halı müşterileri bu kaliteli ürünlerin A kalite ve B kalite seçenekleri ile ürünlere  en uygun fiyata sahip olabilmektedir.
 
 
  
 
 

   

 

 

 

                                                                            

 

Okyanus halı ve Cami Halıları olarak, en son teknolojiyi kullanarak hazırladığımız cami halıları ile müşterilerimizin taleplerini en kısa süre içerisinde karşılamayı benimseyip kalitemizden ve görsel çeşitliliğimizden ödün vermeden cami halısı üretimlerimize her geçen gün büyüyerek devam ediyoruz.

 

 

 

 

 

Cami halılarında alışılmışların dışına çıkıp mavi, kırmızı, gülkurusu gibi renkleri yün cami halısı, akrilik cami halısı ve mega akrilik cami halısı çeşitlerinde kullanarak camilerimizi daha da güzelleştirmekten ve siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktan büyük onur duymaktayız.

 

 

 

 

 

Merkezi gaziantep'te olan firmamızın cami halısı konusundaki fiyat avantajlarından faydalanmanız için bizlele irtibata geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir konu çok önemlidirki üretim yapılan bölge her zaman fiyat konusunda daha caziptir.cami halısı,yurt halısı ve diğer halı çeşitleinde firmamız üretim merkezinde olması sebebiyle en uygun fiyat garantisindedir.